Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd
Ana sayfa

Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd

Çin Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Sertifikalar
Mart ayında tamamlanan ekipman alımları, vinç halatı tamburunun yerleştirildiğini, tel halatın düzgün bir şekilde düzenlendiğini, ekipmanın iyi durumda olduğunu belirtti.

—— Zhang Zhipeng Singapur

Güvenilir kalite, ekonomik fiyat, hevesli hizmet, keyifli bir işbirliği

—— Earlina Adamson

Şirket çok olgun bir teknolojiye sahip, ürün kalitesi kusursuz, anlaşmanın detayları, bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyor.

—— Liu Mingxiang

Çok başarılı bir işbirliği, malların kalitesi güvenilirdir, servis sonrası ise zamanındadır.

—— Sandy Li

Ben sohbet şimdi

Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : LBS
No. Çalışanları : 150~200
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 80% - 90%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
Shijiazhuang Haziran Zhong Makine Manufacturing Co, Ltd, shijiazhuang şehrinde bulunan, hebei eyaleti, çin, 80 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, coğrafi konumu üstün, ulaşım uygundur. Fabrika mevcut kadro 3000'den fazla, 600'den fazla profesyonel ve teknik personel, Biz yetenekli işçiler, gelişmiş işleme ekipmanları var.

Fabrikamız, 2000'den fazla set döküm, dövme, dişli işleme, sac damgalama, kaynak, ısıl işlem, işleme ve diğer gelişmiş ekipmanlara sahiptir. Son yıllarda, biz Almanya CW1000 işleme merkezi, CNC dört eksen, beş eksenli bağlantı işleme merkezi, CNC delme makinesi, büyük CNC dişli taşlama dişli taşlama makinesi, büyük CNC zemin tipi sıkıcı ve freze makinesi, vakum elektron ışını kaynak, tanıtıldı CNC kaynak robotları ve 80 makine ve diğer gelişmiş işleme ekipmanları.

Fabrikamız, çeşitli türde vinç üretiminde uzmanlaşmış LBS tel halat oluk tambur, otomatik halat düzenleme, petrol sondaj kulesi vinç, römork monte pompa ünitesi, beşinci tekerlek, Balıksırtı Dişli, vb., Yaygın olarak kullanılan ürünler, gelişmiş ve güvenilir teknoloji benimser havacılık, gemi yapımı, metalurji, petrol, kömür, liman, rüzgar enerjisi, hidroelektrik ve diğer ağır makine alanlarında. iç pazara ek olarak, ürünler başarıyla Singapur, Amerika, İngiltere ve Asya'nın diğer bölgelerine ve batıya ihraç edilmiştir.

Üretim ve yönetim sürecinde, sürekli olarak yeni teknolojiyi geliştiren araştırma ürününü emen, yerli ve yabancı en son ilgili standart ve şartnamelere uygun olarak, bilimsel ve teknolojik yeniliklere dayanan bilim ve teknolojiye dayalı olarak pazar odaklıyız. ve geliştirme, böylece ürünlerin genel kalitesi artmaya devam ediyor. Fabrikamız her zaman tatmin edici hizmet ile müşterilerine sunmak için yüksek itibar, yüksek kaliteli ürünler ve hizmet sistemi ve rekabetçi bir fiyat politikası ile "bütünlük, müşteri ilk" iş amaçlı, uygun, biz içtenlikle evden müşterilerle çalışmak için sabırsızlanıyoruz yurt dışında uzun vadeli istikrarlı iş işbirliği kurmak!

İletişim bilgileri
Shijiazhuang Jun Zhong Machinery Manufacturing Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Marie

Tel: +86 13315131859

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)